Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
##Header##
##Message##
bwin- cel mai mare site de jocuri online din lume
href="http://www.steauafc.com/img/reviste/fcsb_16_mare.jpg" rel="lightbox" title="Click pentru preview - Revista FCSB Nr.16">
Revista FCSB Nr.16
Revista FCSB Nr.15
Revista FCSB Nr.14
Revista FCSB Nr.13
Revista FCSB Nr.12
Revista FCSB Nr. 11
Revista FCSB Nr. 10
Revista FCSB Nr. 9
Revista FCSB Nr. 8
Revista FCSB Nr. 7
Revista FCSB Nr. 6
Revista FCSB Nr. 5
Revista FCSB Nr. 4
Revista FCSB Nr. 3
Revista FCSB Nr. 2
Revista FCSB Nr. 1
programe meci
Steaua vs. Ceahlaul
Steaua vs. Twente
Steaua vs. Inter Curtea de Arges
Steaua vs. FC Vaslui
Steaua vs. Unirea Alba Iulia
Steaua vs. Fenerbahce
Steaua vs. Gloria Bistrita
Steaua vs. Dinamo
Steaua vs. CFR Cluj
Steaua vs. Motherwell
Steaua vs. Ujpest
Steaua vs. Genclerbirligi
FCSB Video
Urmatorul meci
steaua 1
Meci amical
06 Feb 2011
18:00
Lech Poznan - FC Steaua
stadion nespecificat
Power Bar
Clasament
steaua 1
Echipa M GM-GP P
         
1.Otelul Galati1823-1439
2.FC Timisoara1830-2134
3.FC Vaslui1825-1832
4.FC Rapid1828-1230
5.Gaz Metan1823-1630
6.FC Dinamo1840-3129
7.FC Steaua1825-1629
8.CFR 1907 Cluj1830-2427
 
vezi tot clasamentul
Power Bar
FC Steaua Bucuresti
Country flag
mijlocas
Romania
175 cm
70 kg
07 Ian 1985
vezi toata echipa
Nike FCSB
Acesta este unicul site oficial al F.C. Steaua si este marca inregistrata © F.C. Steaua. Toate drepturile sunt rezervate. Reproducere in scopuri comerciale, adaptarea, distributia sau transmiterea uneia sau mai multor parti din acest site sau a informatiilor cuprinse in site, in orice scop si sub orice forma, este interzisa fara acordul scris prealabil al FC Steaua. Pentru a vedea termenii si conditiile de utilizare ale acestui site click aici. Pentru a ne contacta va rugam sa folositi adresa de email contact@steauafc.ro. Folosind acest site web dumneavoastra va declarati de acord cu urmatorii termeni de utilizare. Daca nu sunteti de acord cu acesti termeni ar trebui sa parasiti site-ul.
Coperta Creative Society
 

Trup si suflet pentru culori!

 

Rezultatele Grupelor de Copii si Juniori!Steaua-Dinamo 4-2!

Creat 04/14/2011 14:22:36 | Ultima modificare 04/14/2011 14:23:54
Rezultatele Grupelor de Copii si Juniori
Steaua a invins categoric pe Dinamo la grupa de juniori republicani A, in urma unui meci dominat de la un capat la altul de echipa antrenata de Dumitru Uzunea.

Celalalte rezultate ale grupelor de copii si juniori ale Academiei de Fotbal Steaua sunt mai jos:

Steaua Juniori A
Steaua - Dinamo 4-2
Steaua: Cojocaru, Morari, Apostol, Stefan, Orbu, Lungu, Lupes, Rosu, Enache, Dumitru, Stanciu
Au mai jucat: Vartej, Puscas, Florea, Olar, Calin
Au marcat: Rosu, Lupes, Lungu, Dumtru
Antrenor: Uzunea Dumitru


Steaua Juniori B
Steaua - Dinamo 1-0
Steaua: Vartej, Cristea, Jitaru, Radu, Popa, Aldea, Neacsu, Gheorghe, Razdan, Braga, Patrascu
Au mai jucat: Gradinaru, Manea
A marcat: Gradinaru
Antrenor: Mezei Lucian


Steaua Juniori A
Steaua - Concordia Chiajna 2-0
Steaua: Cojocaru, Ciocianu, Apostol, Orbu, Morari, Lupes, Puscas, Rosu, Dumitru, Codin, Enache
Au mai jucat: Florea, Petcu, Lungu si Stanciu
Au marcat: Puscas si Lungu
Antrenor: Uzunea Dumitru


Steaua Juniori B joi 7.04.2011
Steaua - Concordia Chiajna 2-1
Steaua: Cojocaru, Iordache, Jitaru, Radu A, Popa, Szotyori, Neacsu, Dedu, Razdan, Braca, Patrascu C.
Au mai jucat: Mares, Pastrcu C.
Au marcat: Razdan si Mares
Antrenor: Mezei Lucian


Steaua Grupa 1994
Steaua - Atletico 2-0
Steaua: Vasiliu, Olar, Patrascu, Ghidurea, Halmaghe, Stan, Ciubuc, Iordanescu, Voicu, Perju, Manea
Au mai jucat: Madaras, Voicu R.
Au marcat: Perju si Ghidurea
Antrenor: Alin Dumitru


Steaua Grupa 1998 joi 7.04.2011
Juventus Colentina - Steaua 1-2
Steaua: Poiana, Culica, Bulga, Rudulescu, Balan, Mehedintu, Vasilca A, Ciochina, Mirea, Vasilca M, Trandafirescu
Au mai jucat: Constantin, Ilie, Raduca, Merloi, Caban, Ghetu, Marincut
A marcat: Trandafirescu x 2
Antrenor: Ionescu Corneliu


Steaua Grupa 1998
Steaua - Victoria Branesti 6-0
Steaua: Poiana, Ilie, Bulga, Radulescu, Balan, Mehedintu, Ciochina, Vasilca A, Mirea, Trandafirescu, Vasilva M.
Au mai jucat: Lupescu, Raduca, Merloi, Guna, Marincuta, Taban, Zaharia
Au marcat: Trandafirescu x 2, Mehedintu, Ciochina, Vasilva M, Merloi
Antrenor: Ionescu Corneliu


Steaua Grupa 1999
Progresul - Steaua 1-2
Steaua: Vigheciu, Ion, Baciu, Badea, Pal, Obreja, Domentean, Petre, Ghetu, Sava, Capatana
Au mai jucat: Nedelea, Anghelina, Mihai, Oprea, Costache
Au marcat: Obreja, Domenteanu
Antrenor: Ionescu Coreneliu


Steaua Grupa 1996
Steaua - Juventus Colentina 7-0
Steaua: Ungureanu, Nicea, Saftescu, Ion, Ungureanu, Ghidurea, Madaras, Dumitrache, Ciubuc, Mares, Matei, Halmaghe
Au mai jucat: Varban, Bucina, Olaru, Perju, Raducanu
Au marcat: Dumitrache x2, Halmaghe, Mares, Olaru x 2, Perju
Antrenor: Mezei Lucian


Steaua Grupa 2000 (grupa valorica I)
Steaua - Chiajna 16-0
Steaua: Burlacu, Bobaru, Bonteanu, Petreus, Mitracu, Georgescu, Mohammad, Stan
Au mai jucat: Petrisor, Nae, Toma, Dumitru, Ivan, Magureanu
Antrenor: Ivanescu Remus


Steaua Grupa 2000 (grupa valorica II)
Steaua - Sport Team 12-1
Steaua: Petrisor, Breen, Holdea, Serban, Ivan R, Goia, Magdalena, Dicu
Au mai jucat: Maioreanu, Ivan A, Negru, Stancu, Obedeanu
Antrenor: Ivanescu Remus


Steaua Grupa 2001 (grupa valorica I)
Steaua - Progresul 11-0
Steaua: Razvan, Ardelean, Mateescu, Cata, Stanila, Stefan, Gheorghe
Au mai jucat: Achiriloaie, Minciu, Iordanescu, Mizdrescu, Moise, Ene
Antrenor: Ivanescu Remus


Steaua Grupa 2001 (grupa valorica II)
Staua - Juventus Colentina 6-6
Steaua: Baciu, Cazacu, Berbec, Circiumaru, Dobrovat, Costache, Popescu
Au mai jucat: Marin, Constantin
Antrenor: Ivanescu Remus


Steaua Grupa 1994
Chitila - Steaua 0-3
Steaua: Vasiliu, Patru, Serban, Voicu R, Iliescu, Stan, Iordanescu, Patrascu, Voicu F, Iacob, Cardas
Au marcat: Cardas si Voicu F x2
Antrenor: Dumitriu Alin


Steaua Grupa 2002 (grupa valorica I)
Steaua - Sportul Studentesc 1-14
Steaua: Badea, Ionescu, Carlier, Dinca, Tenea, Bisoi
Au mai jucat: Auguciu, Dicu, Dorobantu, Popa, Mincef, Popescu
Antrenor: Roman Iordan


Steaua Grupa 2002 (grupa valorica II)
Steaua - Sport Junior 3-4
Steaua: Ciuc, Iancu, Dumitrache, Hauta. Tudor, Mocanu
Au mai jucat: Soare, Tigau, Radu, Niculae, Paslaru
Antrenor: Roman Iordan


Steaua grupa 2003 (grupa valorica I)
Steaua - Sportul Studentesc 5-3
Steaua: Fieraru, Paciaga, Voicu, Akdag, Pandele, Ciobanu
Au mai jucat: Dinca, Draghici, Florica, Mincu, Knaidi, Nitu
Antrenor: Roman Iordan


Steaua Grupa 2003 (grupa valorica II)
Steaua - FC Initial 0-3
Steaua: Avram, Bolohan, Carlier, Casleanu, Ciontea, Marin.
Au mai jucat: Dumitru, Nita, Tudor, Vatafu, Strizu
Antrenor: Roman Iordan
 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one